Wydechy Ipe ipolska
Wydechy Ipe ipolska
wydechy ipe

iPE specjalizuje się w produkcji najwyższej jakości układów wydechowych z systemem Valvetronic dla super samochodów i aut sportowych. Na przestrzeni 20 lat iPE rozbudowało własny zespół inżynierów pozwalając na produkcję bez udziału podwykonawców. iPE stale zwiększa jakość swoich produktów by zapewnić pasjonujące doświadczenia dla entuzjastów motoryzacji na całym świecie.

iPE Valvetronic System

System kontroli nad zaworami montowanymi w wydechu, operowany za pomocą pilota. Posiada trzy tryby pracy : ON, OFF, AUTO. W trybie ON, zawory są w pełni otwarte, co powoduje maksymalny przepływ spalin, pozwalając na lepsze osiągi i dźwięk wydobywający się z wydechu. W trybie OFF, zawory są zamknięte co znacznie zmniejsza głośność wydechu.

W trybie AUTO, system wykrywa styl jazdy i dostosowuje automatycznie pracę zaworów by dostarczyć najlepsze wrażenia z jazdy.

Design

W trakcie projektowania układu wydechowego wykorzystywane są skanery 3d dla dokładnych pomiarów. Każdy element systemu iPE ściśle naśladuje strukturę wydechu seryjnego, tak by zapewnić idealne wpasowanie się wydechu oraz jego instalację, bez potrzeb żadnych modyfikacji w pojeździe. Projektowanie układu wydechowego jest definiowane poprzez : dobór najlepszych materiałów, wytrzymałość konstrukcji, design oraz unikalny dźwięk.

Quality Control

Każdy nowy wydech iPE najpierw powstaje jako wirtualny model 3D. Na podstawie tego modelu powstają pierwsze prototypy, wykonywanie ręcznie i stale udoskonalane. Seria testów funkcjonalności jest przeprowadzana do momentu gdy każdy prototyp nie spełni naszych wysokich standardów jeśli chodzi o zwiększanie wydajności pojazdu oraz walorów dźwiękowych ; a także minimalizacji rezonansu wewnątrz samochodu oraz wszelkich wibracji.

Poznaj Produkty iPE

[product_categories orderby=”” order=”” columns=”2″ number=”4″ ids=”14″]
[product_categories orderby=”” order=”” columns=”1″ number=”1″ ids=”15″]

Poznaj iPE

iPE – Innotech Performance Exhaust | DogBox.pl - Wydechy iPE | Oferujemy części do aut sportowych